طراحی سایت در گیلان

طراحی سایت خلاق و حرفه‌ای در شهر زیبا و مهمان نواز گیلان

گیلان یکی از شهر‌های زیبا در کشور ما است و ما قصد داریم با طراحی سایت پیشرفته در گیلان کسب و کار اینترنتی را در این شهر گسترش دهیم. طراحی سایت در گیلان توسط شرکت طراحی وب‌سایت وب مایندر به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود و به  کسب و کار شما شما رونق می‌دهد.  حال وقت آن رسیده که کار خود را به صورت آنلاین جلو ببرید. ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید سایت خود را در گیلان طراحی و بیشترین سود را از آن ببرید.

طراحی سایت در استان گیلان توسط چند طراح بسیار حرفه‌ای در طراحی سایت و سئو کاران مجرب و کاربلد انجام می‌گیرد. شما می‌توانید از همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید، ما کمکتان می‌کنیم.

 

سئو سایت در استان گیلان

سئو سایت یکی از مهمترین بخش‌ها در طراحی سایت به حساب می‌آید. ما با سئوی سایت شما در گیلان شما را به مردم گیلان و ایران معرفی می‌کنیم و با استفاده از سئو سایت می‌توان برند سازی نیز کرد. اگر می‌خواهید برند شوید سئوی سایتتان را به ما بسپارید تا هم سایتتان به رتبه های برتر گوگل بیاید و هم برندتان به مردم معرفی شود.

ما درسئو سایت در گیلان با به کارگیری چندین سئو کار حرفه‌ای، کاری می‌کنیم که سایت شما بازدید کننده‌ی بیشتری داشته باشد و هر چه بازدید بیشتر باشد کسب و کار شما رونق بیشتری می‌گیرد.

بنابراین بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید و سایتتان را در رتبه ی برتر گوگل دریافت کنید.

 

تاثیر طراحی ui و ux در طراحی سایت در گیلان

یکی از روشهایی که در طراحی سایت در گیلان مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از طراحی ux و ui است. طراحی ux همان طراحی تجربه ی کاربری است و ui نیز همان طراحی رابط کاربری است. ما سایت در گیلان را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که کاربر پسند باشد و هر چقد سایت ما کاربر پسند‌تر باشد بازدید کننده از آن بیشتر می‌شود.

برای اینکار ما از طراحان گرافیک و لوگوی بسیار خلاقی استفاده می‌کنیم تا سایت را به گونه‌ای طراحی کنند که بازدید کننده مجذوب آن شود و به راحتی بتواند با سایت ارتباط برقرار کند. در طراحی سایت باید به این توجه کرد که کاربر چگونه از صفحه ای به صفحه دیگر هدایت شود که این کار بستگی به طراحی ux دارد.

ما برای طراحی سایت در گیلان از طراحان بسیار قوی در طراحی تجربه ‌ی کاربری (ux) و طراحی رابط کاربری (ui) استفاده می‌کنیم تا کاربر بتواند اعتماد بیشتری به سایت داشته باشد.

 

لینک سازی در طراحی سایت در گیلان

لینک سازی یکی از عواملی که تاثیر زیادی در سئو سایت دارد. هر نوع لینک سازی برای سایت مفید نمی‌باشد و فقط لینک سازی مفید و درست می‌تواند سایت ما را به جلو سوق دهد.

لینک سازی دو نوع است: لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی. لینک سازی داخلی به لینک‌های تبادل شده در صفحه‌های سایت گفته می‌شود که هر چه تعداد این لینک ها بیشتر و در جای مناسب بوده باشد برای سئوی سایت بسیار مهم می‌باشد.

نوع دوم لینک سازی خارجی است. در این نوع لینک سازی لینک‌ها بین سایت شما و دیگر سایت‌ها تبادل می‌شود. این نوع لینک سازی نیز در سئوی سایت شما تاثیر به سزایی دارد. هر چه سایتی که به شما لینک داده است معتبر‌تر باشد ارزش لینکش نیز بیشتر خواهد بود.

ما در طراحی سایت گیلان این کار را بر عهده می‌گیریم و با لینک سازی درستی که انجام می‌دهیم سایت شما را به رتبه‌های برتر گوگل می‌آوریم.

 

طراحی سایت شرکتی در گیلان

داشتن یک سایت شرکتی می‌تواند کار شما را بسیار آسان‌تر کند. امروزه بیشتر شرکت‌ها سایتی برای خود طراحی کرده و خدمات فروش و خدمات شرکتی خود را در آن سایت ارائه می‌دهند. طراحی سایت شرکتی می‌تواند خرج شما را در شرکت کاهش و اعتبار شما را افزایش دهد. با طراحی سایت شرکتی در گیلان می‌توانید خرید و فروش شرکت را از حضوری به صورت اینترنتی تغییر داده و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

صفحاتی از جمله صفحه اصلی، صفحات محصول، درباره ما و تماس با ما از جمله صفحات پایه در روند طراحی سایت شرکتی در استان گیلان می‌باشد

سایت شرکتی طراحی شده توسط شرکت وب مایندر دارای قابلیت طراحی زیبا و رسپانسیو، کاربرپسند و با استفاده از ماژول ها و متد های روز طراحی ساخته می شود.

سایت اداری در گیلان

 

طراحی سایت اداری در گیلان

یکی از دغدغه‌هایی که مردم دارند منتظر ماندن در اداره‌ها می‌باشد. ما این مشکل را برای شما با طراحی سایت اداری در گیلان حل می کنیم. با طراحی سایت اداری هم کار کارمندان راحت تر می‌شود و هم کار مردم. سایت اداری باید به گونه‌ای طراحی شود که تمام خدمات آن در دسترس کامل کاربران باشد.

با طراحی سایت اداری در استان گیلان ترددات کاهش می‌یابد، اطلاعات به صورت محفوظ در سایت باقی می‌ماند و دسترسی به آن‌ها آسان‌تر می شود و امکان مفقود شدن مدارک به حداقل می رسد.

سایت شرکتی در گیلان

نمونه کار‌های طراحی سایت در گیلان

سایت اداری در گیلان

سایت خبری در گیلان

سایت فروشگاهی در گیلان

سایت آموزشی در گیلان

سایت املاک در گیلان

سایت شرکتی در گیلان

قیمت و تعرفه طراحی سایت در گیلان

سایت حرفه ای

 

 • اجرای سایت با وردپرس و ووکامرس
 • KeyWordپنج کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو و خدمات برندینگ
 • امکان چند مدیریتی

۱۵,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت پیشرفته

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordدو کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو
 • مدیریت چند سطحی

۱۰,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت معمولی

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordیک کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • دیزاین اختصاصی و حرفه ای
 • مدیریت تک سطحی

۸,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

توسط
تومان