طراحی سایت در مشهد

بی‌شک داشتن سایت حرفه‌ای می‌تواند همانند بازوان قوی یک کسب و کار باشد و موفقیت آن را تضمین می‌کند. از این رو طراحی سایت در مشهد می‌تواند شما را به این موفقیت برساند.

اگر دارای کسب و کار سنتی در مشهد هستید و در فکر رشد کسب و کار خود هستید، ما می‌توانیم با طراحی وب سایت در مشهد، شما را در رسیدن به خواسته‌هایتان همراهی کنیم.

وب مایندر علاوه بر طراحی خدمات وب سایت حرفه‌ای در مشهد، با سئو سایت شما در صدر نتایج گوگل به نمایش درخواهد آورد. کافیست به ما اعتماد کنید و طراحی وبسایت در مشهد خود را به ما بسپارید و بهترین خروجی را تحویل بگیرید.

 

خدمات طراحی سایت در مشهد

کلیه خدماتی که طراحان سایت برای طراحی سایت در مشهد مطابق با خواسته و نیاز کارفرما انجام می‌دهند شامل موارد زیر می‌شود.

 • مشاوره رایگان قبل از سفارش ساخت سایت
 • مشاوره در خصوص نوع طراحی و چینش صفحات سایت
 • ارائه مشاوره در مورد راهکارهای جذب مشتری
 • مشاوره در خصوص مخاطب شناسی کسب وکار مورد نظر
 • بهینه‌سازی اولیه و سئو سایت
 • بررسی برندینگ کسب و کار و ارائه راهکارهای لازم برای ارتقا برندینگ شرکت و یا فروشگاه موردنظر کارفرما

 

طراحی سایت ارزان در مشهد

طراحی سایت ارزان در مشهد با کیفیت مناسب، تخصص طراحانی است که تجربه کافی در خصوص طراحی را داشته باشند و نمی‌توان به صرف این که طراحی سایت را ارزان طراحی می‌کنند، پول خود را بر باد دهیم.

منظور از طراحی وبسایت ارزان در مشهد، طراحی سایت با قالب آماده است. ناگفته نماند که قالب آماده نیز همه‌ی امکاناتی که قالب اختصاصی دارد را در خود جای داده است با این تفاوت که هزینه‌ی طراحی سایت در مشهد با قالب آماده بسیار کمتر از طراحی سایت اختصاصی است.

اگر می‌خواهید با هزینه‌ی کم صاحب سایتی در مشهد شوید و سایت طراحی شده به گونه‌ای باشد که تمامی امکانات مد نظر شما را داشته باشد، ما به شما طراحی سایت با قالب آماده را پیشنهاد می‌دهیم.

طراحان ما با هزینه‌ی بسیار کم به نسبت سایت اختصاصی، طراحی سایت ارزان شما را در مشهد به عهده گرفته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن سایت مورد نظر شما را طراحی و به شما تحویل می‌دهند.

 

طراحی سایت ارزان در مشهد

 

طراحی سایت اختصاصی در مشهد

اگر دارای کسب و کار و یا شرکتی در مشهد هستید و هدف خاصی برای ارتقا کسب و کار خود در نظر گرفتید، می‌توانید با طراحی سایت اختصاصی در مشهد به کمک تیم مجرب به راحتی به هدف مورد نظرتان برسید.

وب سایت‌های که به امکانات خاصی نیاز داشته باشند معمولا به صورت کدنویسی طراحی می‌شود، در حال حاضر طراحان سایت‌ها در کنار cms، سایت‌ها را به صورت اختصاصی برای کارفرماها طراحی می‌کنند.

برای این منظور طراحان از زبان‌های برنامه‌نویسی همچون JavaScript و php استفاده می‌کنند، به دلیل تخصص بالا و صرف زمان زیاد برای اتمام اینگونه از سایت‌ها معمولا هزینه آن به مراتب بالاتر از سایر سایت‌ها است.

 

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد

سایت‌های فروشگاهی در مشهد امکان فروش محصولات فیزیکی، فایل و خدمات را به راحتی برای شما فراهم می‌کنند و شما می‌توانید با استفاده از این سایت‌ها محصولات دیجیتال و حتی انواع خدمات را به مخاطبان فروشگاه خود ارائه دهید.

سایت‌های فروشگاهی در مشهد همچنین قابلیت اتصال درگاه اختصاصی را برای کاربر بدون کارمزد فراهم می‌کنند و شما می‌توانید با ارتقا فروشگاه خود به نسخه حرفه‌ای، درگاه بانکی اختصاصی را برای فروشگاه خود متصل کنید.

در واقع شما می‌توانید تمام امکانات لازم برای داشتن فروشگاه واقعی که در بازار موجود است را در سایت خود پیاده‌سازی کنید و مهم‌ترین حسنی که این فروشگاه‌ها دارد، این است که شما دیگر نیازی به پرداخت اجاره بها و مالیات ندارید.

شما می‌توانید با سپردن طراحی وبسایت فروشگاهی در مشهد خود به یک تیم حرفه‌ای، در کمترین زمان صاحب یک فروشگاه آنلاین حرفه‌ای با امکانات کاربردی، رابط کاربری زیبا و حرفه‌ای را با قیمتی مناسب شوید.

 

طراحی سایت شرکتی مشهد

با توجه به اهمیت وجود سایت برای شرکت‌های مختلف، این مهم در شهر مشهد نیز مشهود بوده و شرکت‌های طراحی سایت مختلف، طراحی سایت شرکتی در مشهد را برای مشتریان متعددی انجام می‌دهند.

هدف اصلی طراحی سایت شرکتی در مشهد، تبدیل مشتریان بالقوه شرکت به مشتریان بالفعل است، شرکت‌های مختلف فعال در مشهد می‌توانند با طراحی وب سایت شرکتی در این شهر به صورت حرفه‌ای و صرف هزینه اندک، ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد کنند.

 

طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد

اگر یک مدیر آژانس مسافرتی هستید و می‌خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید، باید وارد تجارت الکترونیک شده و سایتی را برای کسب و کار خود در نظر بگیرید.

امکانات سایت آژانس مسافرتی در مشهد، شامل، اطلاع‌رسانی در مورد وضعیت آب و هوایی،قابلیت رزو آنلاین بلیط برای مسافران هوایی و زمینی و اخبار لحظه‌ای به مسافران از وضعیت تورهای مسافرتی و شما می‌توانید با وجود چنین امکاناتی تعداد مشتریان خود را چندین برابر کنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی در مشهد

 

وب مایندر؛ طراح وب سایت در مشهد

تیم حرفه‌ای وب مایندر با سابقه چندین ساله در زمینه طراحی سایت‌های مختلف در بسیاری از شهرهای کشور مفتخر است که در شهر مشهد نیز چندین پروژه طراحی سایت را با موفقیت به اتمام برساند.

طراحی سایت در مشهد توسط تیمی مجرب می‌تواند مهم‌ترین اصل در شروع یک کسب و کار آنلاین باشد، بنابراین اگر در حال حاضر صاحب کسب و کاری هستید و قصد دارید با ورود به دنیای وب تجارت خود را گسترش دهید.

هدف اصلی وب مایندر، رسیدگی به تمامی نواقص موجود در طرح کسب و کار شما و برطرف کردن نیاز های مشتریان است، بنابراین می‌توانید با خیال طراحی سایت خود را به ما بسپارید و از افزایش میزان درآمد خود لذت ببرید.

 

راه‌های سفارش طراحی سایت مشهد

قبل از سفارش طراحی سایت در مشهد، ابتدا لازم است که هدف خود را از طراحی سایت مشهد مشخص کنید و استراتژی‌های لازم را ایجاد کرده و پس از آن خط مشی خود را برای کسب و کارتان را مشخص کنید.

سپس می‌توانید با وب مایندر تماس بگیرید و پس از ارائه درخواست خود به این آژانس و توافقات اولیه، لیست تهیه شده توسط شرکت طراحی سایت براساس مسایل فنی و بخش‌هایی که در آینده ممکن است صاحب سایت نیاز داشته باشد تکمیل می‌شود.

تیم طراجی وب مایندر با بررسی لیست‌های ارائه شده توسط فرد متقاضی طراحی سایت، موافقت نهایی را از فرد گرفته و سپس طراحی وبسایت در مشهد شما را برعهده گرفته و اقدام به طراحی اولیه سایت می‌کند.

پس از طراحی قالب سایت، طراحان وب مایندر اقدام به طراحی پنل مدیریت می‌کنند، حدالامکان سعی می‌شود که پنل مدیریتی را ساده طراحی کنند بخاطر اینکه برای کاربر استفاده از سایت راحت و سریع شود.

پس از اتمام پروژه طراحی سایت، مالک سایت را برای نظارت بر طراحی سایت مطلع می‌کنیم و در صورت نیاز هرگونه تغییری را بخواهند بر روی سایت انجام خواهد شد.

طبق تجربه‌ای که ما از مشتریان خود دریافت کردیم به این نتیجه رسیدیم که معمولا مشتریان هنگام تحویل سایت ۵ الی ۱۰ درصد از سایت‌ها را تغییر می‌دهند.

 

نمونه طراحی سایت در مشهد توسط وب مایندر

تیم طراحی وب مایندر با بهره‌مندی از آخرین تکنولوژی‌های لازم برای طراحی سایت در مشهد و همچنین بهره‌مندی از UX و UI، سایتی با کیفیت عالی برای شما طراحی می‌کند که می‌تواند کاربران شما را دائمی خواهد کرد.

برای دیدن بخشی از وب سایت‌های طراحی شده توسط وب مایندر می‌توانید در پایین بخشی از سایت‌های طراحی شده در مشهد را مشاهده کنید.

سایت صرافی در مشهد

سایت شرکتی در مشهد

سایت فروشگاهی در مشهد

سایت املاک در مشهد

سایت دانشگاهی در مشهد

سایت وکلا در مشهد

قیمت طراحی وب سایت در مشهد

برای تعیین تعرفه طراحی سایت در شهر مشهد، عوامل مختلفی می‌تواند تاثیرگذار باشد، شرکت‌های طراحی سایت پلن‌های متفاوتی را برای قیمت طراحی سایت در شهرهای مختلف کشور بنا بر نیاز و خواسته مشتریان طرح ریزی کرده‌اند.

یکی از عوامل مهم در تفاوت قیمت‌های طراحی سایت در مشهد، امکانات سایت طراحی شده می‌باشد، اینکه سایت دارای چه نوع امکاناتی خواهد بود، بر روی قیمت طراحی تاثیرگذار است، به طور مثال سایت فروشگاهی با سایت املاک تفاوت زیادی دارد.

اما یادآوری این نکته ضروری است که سایت‌های فروشگاهی نیز از لحاظ میزان امکانات و سرعت و ظاهر سایت تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

موضوع مهم دیگر که تاثیر زیادی روی قیمت طراحی وب سایت دارد، بحث سئو و بهینه‌سازی سایت است، یعنی اگر شما خواهان آن هستید که سایت کسب و کارتان در صفحات نتایج گوگل دارای رتبه‌های بالا باشد باید بدانید که این کار نیازمند زحمات زیادی از سوی تیم سئو کاران پارماتیک است.

ظاهر سایت و در واقع UI سایت یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت سایت است. قالب گرافیکی برای سایت‌ها که به صورت حرفه‌ای باشد، معمولا پس از طی کردن چندین جلسه با کارفرما انجام می‌شود.

طراحان سایت طی جلساتی ایده‌های آن را می‌گیرند و طبق آن ایده‌ها طرح‌هایی را ایجاد می‌کنند و کارفرما حق انتخاب از آن ایده‌ها را دارد.

سایت حرفه ای

 

 • اجرای سایت با وردپرس و ووکامرس
 • KeyWordپنج کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو و خدمات برندینگ
 • امکان چند مدیریتی

۱۵,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت پیشرفته

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordدو کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو
 • مدیریت چند سطحی

۱۰,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت معمولی

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordیک کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • دیزاین اختصاصی و حرفه ای
 • مدیریت تک سطحی

۸,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

توسط
تومان