طراحی سایت فیلم

امروزه یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌ها، دیدن فیلم و سریال است. مردم بسیاری در فضای مجازی به دنبال دانلود و یا دیدن فیلم هستند.

در چند سال اخیر طراحی سایت برای دانلود و یا دیدن آنلاین فیلم رونق بسیار زیادی گرفته است.

اگر شما هم می‌خواهید سایت فیلمی طراحی کنید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، ما کمکتان می‌کنیم و راهنمایی‌های لازم را برای شما ارائه می‌دهیم.

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای ما با چندین سال سابقه در این حیطه، تمامی نکته‌ها و امکانات طراحی سایت فیلم را به شما شرح می‌دهند تا ابهامی در مورد طراحی سایت فیلم و سریال برای شما باقی نماند.

 

خدمات طراحی سایت فیلم

طراحی سایت برای دانلود، فروش و یا تماشای آنلاین فیلم امکانات زیادی را برای کاربر و صاحب سایت فراهم می‌کند. به برخی از خدماتی که طراحی این نوع سایت‌ها ارائه می‌دهند اشاره می‌کنیم.

خدمات طراحی سایت فیلم

فروش فیلم: با طراحی یک سایت حرفه‌ای می‌توانید به راحتی کسب درآمد کنید. با توجه به این‌ که متقاضیان فیلم و سریال بسیار زیاد هستند، با طراحی یک سایت فروش فیلم می‌توانید نیاز آن دسته از متقاضیان را رفع کرده و از این طریق کسب درآمد خوبی داشته باشید.

تماشای آنلاین فیلم: با توجه به این که برخی تماشا آنلاین فیلم را به دانلود کردن آن ترجیح می‌دهند، طراحی سایت نمایش فیلم نیز یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی سایت فیلم محسوب است.

دانلود فیلم: می‌توان به قطعیت گفت که در سایت‌هایی که موضوع فیلم و سریال دارند، مهم‌ترین و بهترین سایت، سایت دانلود فیلم می‌باشد. با توجه به این که تعداد سرچ دانلود فیلم بسیار بیشتر از بقیه‌ی موارد است، می‌توان به اهمیت طراحی سایت دانلود فیلم پی برد.

درج بخش نظرات در سایت: بیشتر مردم قبل از تماشای فیلم، نظر چند نفر را در مورد فیلم و سریال مد‌نظرشان پرسیده سپس اقدام به تماشای فیلم می‌کنند. از این رو می‌توان به اهمیت بخش نظرات پی برد. از این رو ما نیز این بخش را در طراحی سایت فیلم و سریال قرار می‌دهیم.

بخش جستجو: یکی از مهم‌ترین خدماتی که در هر نوع طراحی سایتی لازم و واجب است، قسمت بخش جستجو می‌باشد. با قرار دادن بخش جستجو کاربر دیگر نیازی به اتلاف وقت برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود ندارد. در طراحی سایت فیلم نیز این بخش یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

 

نکات و اصول طراحی سایت فیلم

از مهم‌ترین نکاتی که در طراحی سایت فیلم باید به آن توجه کرد، ریسپانسیو بودن سایت است. با توجه به این که تعداد افرادی که به دنبال دانلود و یا تماشای فیلم هستند، به طور میانگین ۵۰٪ با گوشی اقدام به این کار می‌کنند، ریسپانسیو بودن صفحات بسیار حائز اهمیت است و سایت باید به گونه‌ای طراحی شود که قابل استفاده برای دستگاه‌های دیگر باشد.

سرعت لود سایت نیز اهمیت خاصی در این نوع طراحی دارد. با توجه به این که تعداد سایت‌های دانلود فیلم بسیار زیاد است، مردم وقت زیادی برای لود شدن صفحات سایت تلف نمی‌کنند و اگر زمان لود سایت شما طولانی باشد ممکن است کاربر پشیمان شده و از سایت دیگری استفاده کند. پس باید سایت طراحی شده سرعت لود بسیار خوبی داشته باشد.

همچنین در سایت‌های فیلم و سریال باید دقت داشته باشیم که فیلم‌ها را هرچه زود‌تر در سایت قرار دهیم. به روز بودن در وب سایت‌های فیلم و سریال بسیار مهم است، زیرا مخاطبان فیلم‌ها به روز هستند و به محض انتشار فیلم به دنبال آن فیلم می‌گردند و اگر سایت شما محتوای مد نظر کاربر را فراهم کرده باشد، اعتبار سایت شما بالا می‌رود.

 

وب مایندر؛ بهترین طراح سایت فیلم

شرکت دیجیتال مارکتینگ و برندینگ وب مایندر با به کارگیری متد‌های روز دنیا و استفاده از چندین طراح سایت مطرح ایران، طراحی وبسایت فیلم شما را به عهده می‌گیرد و در نهایت سایتی با سرعت بالا، امنیت بسیار زیاد، ظاهر کاربر پسند، واکنشگرا و مدیریت بسیار آسان را به شما تحویل می‌دهد.

وب مایندر بهترین طراح سایت فیلم

مهم‌ترین هدف وب مایندر ارائه سایتی دقیقا مطابق با خواست شماست. با توجه به صحبت‌هایی که شما به مشاوران ما می‌کنید، ما سایتی که مورد نظر شماست را دقیقا شبیه آن چه خواسته‌اید طراحی و به شما ارائه می‌دهیم.

یکی از ویژگی‌هایی که طراحی سایت شرکت وب مایندر را با بقیه‌ی شرکت‌ها متمایز می‌کند، پشتیبانی ۶ ماهه و بسیار قوی این شرکت است. وب مایندر ۶ ماه و به صورت رایگان سایت شما را پشتیبانی می‌کند و هر مشکلی که در این ۶ ماه برای سایت شما رخ بدهد را رفع می‌کند.

نمونه طراحی سایت فیلم توسط وب مایندر

سایت پلی استپ

سایت دوستی‌ها

سایت سینما تی وی

سایت فیلم 2 سریال

سایت سلام دانلود

سایت روبیکفا

تعرفه و هزینه طراحی سایت فیلم

سایت حرفه ای

 

 • اجرای سایت با وردپرس و ووکامرس
 • KeyWordپنج کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو و خدمات برندینگ
 • امکان چند مدیریتی

۱۵,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت پیشرفته

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordدو کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو
 • مدیریت چند سطحی

۱۰,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت معمولی

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordیک کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • دیزاین اختصاصی و حرفه ای
 • مدیریت تک سطحی

۸,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

توسط
تومان