طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز یکی از بهترین روش ها برای کسب و کار است.

یکی از مهترین عوامل که امروزه بسیار اهمیت دارد اینترنت است. طبق آمار در کشور ما بیش از ۶۴% مردم از اینترنت استفاده می‌کنند و حال بیشتر خرید و فروش‌ها و بیشتر کسب و کار‌ها اینترتی شده‌اند. به همین دلیل بستری فراهم شده است که کسانی که می‌خواهند موفق شوند با طراحی سایت خلاق در تبریز به هدف خود برسند.

ما در طراحی سایت در تبریز در نظر داریم بهترین خروجی را به شما ارائه دهیم و با طراحی سایتی خلاق و ساده در تبریز سعی داریم در پیشرفت کردن شما در کسب و کار اینترنتی‌تان همراهتان باشیم.

طراحی سایت در تبریزتان را به ما بسپارید و از نتیجه‌اش لذت ببرید

 

اهمیت سئو سایت در تبریز

یکی از عواملی که تاثیر زیادی در کسب و کار اینترنتی دارد سئو سایت در تبریز می‌باشد. سایتی که طراحی می‌شود اگر سئو خوبی نداشته باشد ممکن است در نتایج گوگل نشان داده نشود و یا رتبه‌ی خوبی در اختیار نداشته باشد. ما در وب مایندر وب سایت مد نظر شما را طراحی می‌کنیم و سایت را سئو نیز می‌کنیم تا سایت شما دیده شود.

بهینه سازی سایت در تبریز وب مایندر توسط افراد بسیار حرفه‌ای و متخصص در سئو انجام می‌گردد و باعث می‌شود سایت شما در نتیجه‌های گوگل به رتبه‌ی بالا‌تری بیاید و هر چقدر سایت شما در رتبه‌ی بهتری قرار بگیرد بازدید از سایت شما بیشتر می‌شود و بازدهی کار شما به مراتب بیشتر می‌شود.

یکی از عواملی که در سئوی سایت در تبریز بسیار اهیمت دارد سرعت سایت و امنیت آن است. تیم ما در شرکت طراحی سایت با در نظر گرفتن همه جوانب، سایتی را طراحی می‌کنند که از نظر سرعت بسیار سریع بوده و امنیت بسیار بالای سایت شما در تبریز را تضمین می‌کند.

سئو سایت در تبریز

روند طراحی سایت در تبریز

یکی از عواملی که ما در ساختن سایت در تبریز رعایت می‌کنیم فشرده سازی فایل‌ها‌ست ( gzip ). فشرده سازی فایل‌ها تاثیر بسیار زیادی در سرعت سایت و سرعت لود شدن سایت دارد و باعث می‌شود سایت ما سریع تر لود شود.

ما در طراحی سایت در تبریز به این مورد اهمیت زیادی می‌دهیم، زیرا سرعت لود شدن و سرعت سایت برای گوگل بسیار مهم است و برای این که بتوانیم سایت شما را به رتبه‌های برتر گوگل ( first page of google ) بیاوریم باید این موارد را رعایت کنیم.

عامل دیگری که در طراحی سایت در شهر تبریز از آن استفاده می‌کنیم بهره بردن از یک گرافیست حرفه‌ای است. برای طراحی سایت جذاب در تبریز می‌بایست از عکس‌ها و لوگو‌های خاص و منحصر به فرد نیز استفاده شود تا سایت دیده شود.

ما در طراحی سایت هیچ لوگویی را از جای دیگر کپی نمی‌کنیم و همه‌ی لوگو‌های استفاده مختص خودتان خواهد بود و این نکته نیز از دید گوگل پنهان نیست و مطمئنا گوگل بین افرادی که لوگوی اختصاصی طراحی می‌کنند با افرادی که خودشان لوگوی منحصر به فرد طراحی می‌کنند فرق قائل می‌شود.

فشرده سازی

 

مراحل طراحی سایت در تبریز توسط تیم وب مایندر

اولین قدم در طراحی سایت در تبریز تماس برقرار کردن با مشاوران ما می‌باشد. با مشاوران ما تماس می‌گیرید سپس مشاوره رایگان را برای شما در جلسه اول شامل می‌شود. قدم بعدی برگزاری جلسه آنلاین و یا حضوری است که در مورد نوع سایتی که می‌خواهید بحث شده و به نتیجه‌ی مشترک خواهیم رسید.

در مرحله‌ی بعدی پیش پرداخت را واریز می‌کنید و طراحان ما پروژه ی شما را شروع می‌کنند. طراحی سایت چند روزی طول می‌کشد تا بهترین خروجی را به شما ارائه دهیم. پس از چند روز یک دمو از سایت به شما داده می‌شود و شما می‌توانید با دیدن آن دموی سایت تصمیمات و تغییرات خود را اعمال کنید. تغییرات را به ما گفته سپس بعد از چند روز سایت مد نظرتان را تحویل خواهید گرفت.

طراحان ما در سریع ترین زمان ممکن سایت شما را طراحی و به دست شما می‌رسانند. تفاوت شرکت ما با سایر شرکت‌ها بازدهی است که شما خواهید گرفت. سایتتان در زمان بسیار کم با کیفیت بسیار بالا طراحی خواهد شد.

نمونه کار‌های طراحی سایت در تبریز

سایت شرکتی در تبریز

سایت املاک در تبریز

سایت پزشکی در تبریز

سایت خبری در یزد

سایت شخصی در تبریز

سایت وبلاگی در تبریز

قیمت و تعرفه طراحی سایت در تبریز

سایت حرفه ای

 

 • اجرای سایت با وردپرس و ووکامرس
 • KeyWordپنج کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو و خدمات برندینگ
 • امکان چند مدیریتی

۱۵,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت پیشرفته

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordدو کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو
 • مدیریت چند سطحی

۱۰,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت معمولی

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordیک کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • دیزاین اختصاصی و حرفه ای
 • مدیریت تک سطحی

۸,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

توسط
تومان