طراحی سایت در یزد

طراحی سایت خود در یزد را به ما بسپارید

بهترین شرکت طراحی سایت در نظر سنجی مردمی، در نظر دارد با در نظر گرفتن تمام روش‌ها و متد‌های روز دنیا ، طراحی سایت در یزد را برای شما راحت کند. شرکت طراحی سایت در یزد ما متشکل از بهترین طراحان سایت و سئو سایت می‌باشد که با بیش از ۸ سال سابقه در طراحی وبسایت در خدمت شما می‌باشد.

طراحی سایت یکی از بهترین راه‌ها برای کسب درآمد به حساب می‌آید‌، طراحی سایت در شهر خود را به ما بسپارید و قله‌های موفقیت را بپیمایید.

 

سئو سایت در یزد یکی از مهمترین کار‌هایی که باید برای طراحی سایت در یزد انجام داد

یکی از خدماتی که می‌توانید در طراحی سایت در یزد دریافت کنید سئوی سایتتان می‌باشد . سئو سایت در یزد به اندازه‌ی طراحی سایت مهم و با ارزش است . هرچقدر هم سایتتان از لحاظ زیبایی و محتوا خوب باشد اگر سئوی خوبی نداشته باشد به صفحه اول گوگل نمی‌آید .

همانطور که گفته شد سئو سایت ارزش بسیار بالایی دارد، بنابراین برای سئو‌ی سایت باید از سئو کاران با علم و آگاهی زیاد در مورد سئو استفاده کرد. ما در وب مایندر با تشکیل دادن تیمی متخصص در سئو این کار را برای شما راحت کرده‌ایم . بهینه سازی سایت در یزد خود را به ما بسپارید و سایتتان را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید.

 

استفاده از وایر فریم در طراحی سایت در یزد

در طراحی سایت در شهر یزد از وایر فریم برای تعیین و چینش بخش‌های مختلف استفاده می‌شود . به این صورت که کدام صفحه یا عنوان در کدام بخش قرار می‌گیرد. یکی از خدماتی که در طراحی سایت یزد می‌توانید از آن استفاده کنید، در اختیار داشتن طرح اولیه ( وایر فریم) قبل از شروع به طراحی است.

وایر فریم

ما یک وایر فریم را قبل از شروع ساخت سایت به شما می‌دهیم و اگر مورد پسندتان بود سایت را به آن شکل طراحی می‌کنیم و اگر خواستید می‌توانید تغییراتی که در نظر دارید را اعمال کنید، سپس ما شروع به طراحی سایت شما می‌کنیم تا همه چیز باب میل شما بوده و سایت مورد پسند شما باشد.

 

طراحی سایت ریسپانسیو در یزد

ریسپانسیو بودن سایت نکته‌ای بسیار مهم است که در طراحی سایت باید مراعات شود‌. طراحی ریسپانسیو به نوعی از طراحی گفته می‌شود که سایت شما با هر دستگاهی سازگاری پیدا کند و قابل استفاده برای هر موتور جست و جویی باشد.

ما در طراحی سایت در یزد با ریسپانسیو کردن صفحات، سایت شما را برای تمامی دستگاه‌ها قابل استفاده می‌کنیم تا کسانی که با موبایل، تبلت و یا هر دستگاه دیگر وارد سایت شما شوند بتوانند به راحتی با سایت شما ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر این که طراحی ریسپانسیو در زیبایی سایت و قابل استفاده بودن سایت برای دستگاه‌های دیگر تاثیر دارد، در سئو سایت نیز تاثیر به سزایی دارد. همچنین با طراحی واکنشگرای سایت سرعت سایت شما نیز در دستگاه‌های مختلف افزایش خواهد یافت و این امر باعث بهبود رتبه‌ی شما در گوگل می‌شود.

همواره طراحان ما با در نظر گرفتن همه جوانب سایت واکنشگرا در یزد را برای شما طراحی می‌کنند تا بتوانید کاربران متفاوتی از هر دستگاه و هر موتور جست‌و‌جویی را به راحتی جذب کنید.

 

طراحی سایت پزشکی در یزد

طراحی سایت پزشکی باعث می‌شود تا ارتباط پزشک و  بیمار بسیار راحت تر شود. ما با طراحی سایت پزشکی در یزد این کار را برای شما میسر می‌کنیم. ما سایت پزشکی را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که دسترسی بیمار به خدمات اصلی بسیار راحت باشد و به پزشک صاحب سایت نیز این امکان داده می‌شود که بتواند اخبار، مقالات و ژورنالهای پزشکی خود را در سایت قرار دهد و عموم مردم به آن دسترسی داشته باشند. سئوی سایت پزشکی نیز باید خیلی قوی باشد تا سایت مورد نظر بتواند در کلمه‌ی خاص خود به رتبه‌ی برتر گوگل برسد. این کار نوعی برند سازی برای پزشک نیز محسوب می‌شود و باعث شناخته‌تر شدن پزشک می‌شود.

طراحی سایت پزشکی در یزد

ما در طراحی وبسایت پزشکی در یزد این امکان را فراهم می‌کنیم که بیمار بتواند به صورت آنلاین وقت رزرو کند و به راحتی و بدون اتلاف وقت به همه‌ی متخصصان در همه‌ی زمینه‌ها دسترسی داشته باشد .

 

طراحی سایت آموزشی در یزد

طراحی سایت آموزشی یک از بهترین روش‌ها برای تدریس درس و ارتباط برقرار کردن بین آموزش دهنده و آموزش گیرنده می‌باشد. ما در وب مایندر در نظر داریم با طراحی سایت آموزشی در یزد این کار را برای شما میسر کنیم. طراحی سایت آموزشی در یزد به این صورت انجام می‌گیرد که شما می‌توانید در سایت آموزشی خود تمام خدمات و امکانات خود را قرار دهید و زمان کامل کلاس‌ها را در آن تعیین کنید. اگر بسته‌ی آموزشی دارید می‌توانید به صورت آنلاین آن را به فروش برسانید. برای نمونه می‌توانید یک نگاه به سایت فرادرس بیاندازید.

امکان تشکیل کلاس آنلاین نیز برای شما فراهم خواهد شد که بتوانید به صورت تصویری با دیگران ارتباط برقرار کنید. حتی شما میتوانید ویدیوهای آموزشی خود را در سایت آموزشی خود قرار دهید و به راحتی در دسترس عموم باشد.

 

طراحی سایت فروشگاهی در یزد

امروزه بیشتر کسب و کار‌ها به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و یکی از سایت‌هایی که طرفدار بسیاری پیدا کرده است، طراحی سایت فروشگاهی می‌باشد. خرید و فروش اینترنتی کار را برای خریدار و فروشنده بسیار آسان می‌کند.

با طراحی سایت فروشگاهی علاوه بر این که در وقت و هزینه‌ی خود صرفه جویی می‌کنید، فروش فوق العاده‌ای را نیز می‌توانید داشته باشید. یکی از کار‌هایی که ما در طراحی سایت در شهر یزد انجام می‌دهیم، طراحی وبسایت فروشگاهی در این شهر است.

رقابت برای فروش اینترنتی محصولات در شهر یزد بسیار بالاست. از این رو یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت فروشگاهی در شهر یزد زیبایی و جذابیت سایت طراحی شده است.

ما با در نظر گرفتن به روز‌ترین متد‌های حال حاضر دنیا و با به کارگیری طراحان بسیار حرفه‌ای، سایت فروشگاهی کاربر پسندی را در یزد برای شما طراحی می کنیم تا بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید.

 

طراحی سایت هتل در یزد

شهر یزد یکی از شهر‌های توریستی ایران به حساب می‌آید، از این هتل‌های زیادی نیز در این شهر وجود دارد. رقابت در جذب مسافر در بین هتل‌ها بسیار بالاست و یکی از بهترین راه‌ها برای پیشی گرفتن از رقیبان در این کار، طراحی سایت است.

با طراحی سایت هتل در شهر یزد علاوه بستری جدید برای جذب مسافر برای هتلتان فراهم می‌کنید و به راحتی می‌توانید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. امروزه تبلیغات سنتی و قدیمی دیگر پاسخگو نیست و کارایی خود را از دست داده است، به همین خاطر بهترین راه برای تبلیغ هتل، داشتن سایت هتل در شهر یزد است.

طراحان ما با سابقه‌ی طراحی ۷ ساله در زمینه‌ی سایت هتل، این کار را برای شما میسر کرده و بستری جدید برای برند کردن نام هتل شما و همچنین جذب مسافر بیشتر فراهم کرده‌اند. در طراحی سایت هتل یزد امکانات زیادی نیز به شما داده می‌شود. از جمله امکانات مهمی که در این گونه سایت‌ها به شما داده می‌شود امکان رزرو آنلاین هتل است.

اگر قصد راه‌اندازی سایت هتل را در شهر یزد دارید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و همه‌ی نکات در مورد ساخت سایت هتل در شهر یزد را فهمیده، سپس اقدام به طراحی سایت هتل کنید.

نمونه کار‌های طراحی سایت در یزد

سایت اداری در یزد

سایت خبری در یزد

 سایت فروشگاهی در یزد

سایت آموزشی در یزد

سایت املاک در یزد

سایت شرکتی در یزد

قیمت و تعرفه طراحی سایت در یزد

سایت حرفه ای

 

 • اجرای سایت با وردپرس و ووکامرس
 • KeyWordپنج کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو و خدمات برندینگ
 • امکان چند مدیریتی

۱۵,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت پیشرفته

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordدو کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • طراحی لوگو
 • مدیریت چند سطحی

۱۰,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

سایت معمولی

 

 • اجرای سایت با وردپرس
 • KeyWordیک کلمه کلیدی برای موتور جستجوگر
 • دیزاین اختصاصی و حرفه ای
 • مدیریت تک سطحی

۸,۴۵۰,۰۰۰

سفارش

توسط
تومان